- Projekt Luna

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

 
Technologie
 
 
   Při naší činnosti sázíme vždy na vyzkoušené a prověřené technologie, které se týkají jednotlivých složek všech detailů stavby. Odborných technologických postupů se držíme například v řešení principů vytápění a větrání, které odpovídají potřebám a předpokladům nízkoenergetických domů. Právě tyto typy staveb vyžadují precizní a profesionální přístup, aby domy podléhaly příslušným normám a splňovaly požadavky maximální energetické úspornosti.

Thermomur

   Tato špičková stavební technologie je založena na systému tzv. ztraceného bednění, kdy je výstavba realizována pomocí dutých polystyrenových tvárnic ze speciálního polystyrenu, podobajících se zvětšeným prvkům dětské stavebnice LEGO. Tyto prvky se podobně jako LEGO velmi snadno přesnými zámky spojují k sobě. Po použití armovacích prvků se pak stěna (celé postavené podlaží) vylévá betonem. Vzniká tak velmi odolná a pevná stavba z litého betonu, zvenku i zevnitř zateplená, která se zvenku omítá, zevnitř obkládá např. sádrokartonem nebo rovněž omítá.
  
 
Výhody technologii Thermomur:


zdroj: http://www.thermomur.cz/stavebni_vyhody.html

 
Pórobeton

    Jsou lehké porézní tvárnice z přírodních surovin: křemičitý písek, cement, vápenec, voda a plyn (ten materiál vylehčuje a slouží jako přírozený tepelný izolant). S pórobetonem se pracuje přesně, rychle a snadno. Tvárnice jsou v hladkém provedení. Jako spojovací materiál používáme tenkovrstvou maltu nebo moderní speciální tenkovrstvé tmely. Velkou výhodou pórobenu je skvělá opracovatelnost. Snadno se do nich vrtá a na řezání postačí obyčejná pila. Omítka se na tento materiál také dobře nanáší.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky